Asitx - Budowa domów pod klucz logo
zadzwoń:

739 205 004

Opinie naszych klientów

Nasza firma ma na swoim koncie dziesiątki udanych realizacji. Przez lata zbieraliśmy doświadczenie i dzisiaj możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Dziękujemy każdemu z nich za owocną współpracę.

Przedstawiamy wybrane opinie:

Firmie Asitx z Grodziska Mazowieckiego powierzyliśmy budowę naszego wymarzonego domu. Firma Astix wykonała pełen zakres prac, od robót ziemnych po instalacje wewnętrzne i wykończenie. O firmie dowiedzieliśmy się od naszych znajomych i teraz my również możemy ją polecać.
Natalia z Grześkiem, Żabia Wola 2017
Firma Astix to przede wszystkim uczciwość i sumienność. Zleciłem tej firmie przebudowę swojego domu i wszystko zostało wykonane tak jak trzeba.

Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę.
Krzysztof, Grodzisk Maz. 2016
Dziękujemy firmie Astix za rzetelne i fachowe podejście do wykonywanych prac. Wszystkie prace związane z budową domu zostały wykonane zgodnie z umową. Firma godna polecenia.
Mariusz, Nadarzyn - 2016
Jesteśmy bardzo zadowolenie z usług firmy Astix. Długo zastanawialiśmy się nad wyborem głównego wykonawcy naszego domu. Większość prac została wykonana właśnie przez firmę Astix.

Polecamy!
Magda i Rafał, Grodzisk Maz. - 2016
W pełni polecamy firmę Astix jako profesjonalnych fachowców. Firmie Astix zleciliśmy budowę niedużego domu jednorodzinnego. Budowa przebiegła bez żadnych problemów.

Najważniejsze zalety firmy to uczciwość i terminowość.
Ania i Tomek, Osowiec - 2015